Bezpłatna konsultacja kurs życia opartego na uważności - mindfulness MBLC


Chcesz zapisać się na 8 tyg kurs mindfulness lub dowiedzieć więcej o metodzie życia opartego na uważności mindfulness MBLC?

 •  wypełnij  formularz,  odezwę się i zaproszę Cię na bezpłatną, indywidualną sesje wstępną, która odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci podjąć decyzję czy to kurs mindfulness to coś dla Ciebie.  Sesja na Zoom lub rozmowa telefoniczna.
  • Możesz też zawsze zadzwonić 609038627

  Konsultacja jest bezpłatna i nie zobowiązują do udziału w kursie, więcej o metodzie możesz też przeczytać na mojej stronie

  Miło będzie z Tobą porozmawiać.

  Dorota Piasecka

  Kursy mindfulness MBLC

  Chcesz, zredukować stres, brak Ci koncentracji, a może chcesz zwolnić, bo masz wrażenie, że życie pędzi i przecieka Ci przez palce – to może być trening dla Ciebie!

  Certyfikowana Nauczycielka Mindfulness MBLC

  Dorota Piasecka

  Bycie nauczycielką uważności i współczucia to dla mnie znalezienie miejsca w życiu, którego szukałam.  A jednocześnie jest to moja pasja.

  Robię to w co wierzę, co sama praktykuję i co pomogło mi i stale pomaga w codziennym życiu. I angażuję się w to pozostając w ciekawości, otwartości i uśmiechu.

  To logo, jest potwierdzeniem, że wypełniam brytyjskie zalecenia dla nauczycieli mindfulness opracowane przez Mindfulness Association szkolenia w Polsce 

  Zapraszam na bloga


  .